Actueel

Actueel

Projectdagen onderbouw

7 november 2022

Thorbecke/KWF RUN 2022

7 november 2022

Groep 8 op bezoek

5 november 2022

Geef je nu op voor bezoek aan Thorbecke

Groep 8 voorlichtingen

woensdag 14 december

Trajectmiddag groep 8 leerlingen

woensdag 11 januari

Informatieavond 18.30-21.00 uur

woensdag 1 februari

Trajectmiddag groep 8 leerlingen

woensdag 12 juli

Ontvangst groep 8 leerlingen

Schrijf je in

Website TSG MHA

November 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
dinsdag 1 november
  • Hele dag Start toetsweek bovenbouw
woensdag 2 november
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
donderdag 3 november
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
vrijdag 4 november
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
zaterdag 5 november
zondag 6 november
maandag 7 november
  • Hele dag Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
  • Toetsweek bovenbouw
dinsdag 8 november
  • Hele dag Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
  • Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
  • Projectmiddag nieuwe leerweg klas 3m
  • Toetsweek bovenbouw
woensdag 9 november
  • Hele dag MR vergadering
  • PIE stage klas 3m en 4m
  • Projectdag nieuwe leerweg klas 3m
donderdag 10 november
  • Hele dag PIE stage klas 3m en 4m
  • Projectdag nieuwe leerweg klas 3m
vrijdag 11 november
  • Hele dag PIE stage klas 3m en 4m
  • PIE stage klas 3m en 4m
  • Projectdag nieuwe leerweg klas 3m
  • Thorspor h/a
zaterdag 12 november
zondag 13 november
maandag 14 november
  • Hele dag PIE stage klas 3m en 4m
  • Projectdag nieuwe leerweg klas 3m
  • TOP-dag klas 4m, 5h en 6a
dinsdag 15 november
  • Hele dag Excursie tekenen Amsterdam klas 5h en 6a
  • Opgeven herkansen klas 4m
  • PIE stage klas 3m en 4m
woensdag 16 november
  • Hele dag OPEN HUIS 15.00-20.00
  • PIE stage klas 3m en 4m
donderdag 17 november
  • Hele dag PIE stage klas 3m en 4m
vrijdag 18 november
  • Hele dag Herkansen/inhalen klas 4m
  • LAN-party/game-avond Onioth
  • Opgeven herkansen/inhalen klas 4h, 4a, 5h, 5a en 6a
  • PIE stage klas 3m en 4m
  • Wiskunde A-lympiade en wiskunde B dag klas 5h en 5a
zaterdag 19 november
zondag 20 november
maandag 21 november
  • Hele dag Oudergesprekken 10-14
  • PIE stage klas 3m en 4m
dinsdag 22 november
  • Hele dag Deltion Discover klas 2m en 2mh
  • Herkansen/inhalen klas 5h en 6a
  • Oudergesprekken 10-14
  • PIE stage klas 3m en 4m
woensdag 23 november
  • Hele dag Oudergesprekken 10-14
donderdag 24 november
  • Hele dag Herkansen/inhalen klas 4h, 4a en 5a
  • Oudergesprekken 10-14
vrijdag 25 november
  • Hele dag Thorspor h/a
zaterdag 26 november
zondag 27 november
maandag 28 november
  • Hele dag Rapport uitdelen klas 1 en 2
dinsdag 29 november
woensdag 30 november

Geen extra evenementen deze maand.

December 2022

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
donderdag 1 december
vrijdag 2 december
  • Hele dag Excursie maatschappijleer Den Haag klas 4h
  • Thorspor h/a
zaterdag 3 december
zondag 4 december
maandag 5 december
  • Hele dag Sinterklaasfeest onderbouw Onioth
dinsdag 6 december
  • Hele dag Ouderspreekavond klas 3m en 4m (onderbouw)
  • Ouderspreekavond onderbouw (online)
  • SSZ-toernooi: badminton
woensdag 7 december
  • Hele dag Leerlingenraad
  • Voorlichting HBO en WO klas 4h en 4a 1
donderdag 8 december
vrijdag 9 december
  • Hele dag Thorspor h/a
zaterdag 10 december
zondag 11 december
maandag 12 december
  • Hele dag Excursie Münster 4m en 4h (Duits)
  • Ouderraad vergadering
  • Ouderspreekavond klas 3h en 3a (online)
dinsdag 13 december
  • Hele dag Klankbordgroep dyslexie brugklas
woensdag 14 december
  • Hele dag Ouderspreekavond klas 4h, 4a, 5h, 5a en 6a (online)
  • Werkplaatsdag tekenen klas 6a
donderdag 15 december
  • Hele dag Excursie Münster klas 4m (Duits)
vrijdag 16 december
  • Hele dag Audities Grote Avond in Aula B
  • Thorspor h/a
zaterdag 17 december
zondag 18 december
maandag 19 december
  • Hele dag Kerstactiviteit klas 4m
  • PWS werkmoment klas 5h en 6a
dinsdag 20 december
  • Hele dag MR vergadering
woensdag 21 december
  • Hele dag Gala klas 2
  • Inleveren definitieve versie PWS klas 5h en 6a
donderdag 22 december
  • Hele dag Kerstdiner klas 5h en 6a
  • Klas 2: 1e uur vrij
  • Oliebollenverkoop Onioth
vrijdag 23 december
  • Hele dag Kerstactiviteiten onder- en bovenbouw
zaterdag 24 december
zondag 25 december
maandag 26 december
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
dinsdag 27 december
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
woensdag 28 december
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
donderdag 29 december
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
vrijdag 30 december
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
zaterdag 31 december

Januari 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zondag 1 januari
maandag 2 januari
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
dinsdag 3 januari
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
woensdag 4 januari
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
donderdag 5 januari
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
vrijdag 6 januari
  • Hele dag Kerstvakantie t/m vrijdag 6 januari 2023
zaterdag 7 januari
zondag 8 januari
maandag 9 januari
dinsdag 10 januari
woensdag 11 januari
  • 18:30 – 21:00 Informatieavond
donderdag 12 januari
vrijdag 13 januari
  • Hele dag Repetities Grote Avond
  • Thorspor h/a
zaterdag 14 januari
zondag 15 januari
maandag 16 januari
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
dinsdag 17 januari
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
woensdag 18 januari
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
donderdag 19 januari
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
vrijdag 20 januari
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
zaterdag 21 januari
zondag 22 januari
maandag 23 januari
  • Hele dag Ouderraad vergadering
  • Toetsweek bovenbouw
dinsdag 24 januari
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
woensdag 25 januari
donderdag 26 januari
  • Hele dag CKV-dag klas 3m
  • Techlab bezoek klas 2m en 2mh
  • Wetenschapsproject klas 3a
vrijdag 27 januari
  • Hele dag Thorspor 4m
  • Wetenschapsproject klas 3a
zaterdag 28 januari
zondag 29 januari
maandag 30 januari
  • Hele dag Presentatie kunstonderzoek CKV klas 5h
  • Vakkenpakketvoorlichting klas 2m en 2mh
dinsdag 31 januari
  • Hele dag Vakkenpakketvoorlichting klas 3m

Februari 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
woensdag 1 februari
donderdag 2 februari
  • Hele dag MR vergadering
vrijdag 3 februari
  • Hele dag Opgeven herkansen/inhalen klas 4m, 4h, 4a, 5h, 5a en 6a
  • Thorspor klas 4m
zaterdag 4 februari
zondag 5 februari
maandag 6 februari
  • Hele dag Informatieavond wintersport Sportklas 2
  • Presentatie kunstonderzoek CKV klas 5h
  • Werkmoment achterblijvers PWS deze week
dinsdag 7 februari
  • Hele dag Herkansen/inhalen klas 4h, 4a en 5a
woensdag 8 februari
  • Hele dag Herkansen/inhalen klas 4m, 5h en 6a
  • Informatieavond 10-14
donderdag 9 februari
  • Hele dag Excursie geschiedenis Westerbork klas 3m
vrijdag 10 februari
  • Hele dag Rapport uitdelen klas 1 en 2
  • Thorspor klas 4m
zaterdag 11 februari
zondag 12 februari
maandag 13 februari
  • Hele dag Mentorcontactmoment deze week klas 3m en 4m
dinsdag 14 februari
woensdag 15 februari
  • Hele dag Studiekeuze Kick-Off Windesheim klas 4h
donderdag 16 februari
vrijdag 17 februari
  • Hele dag Thorspor 4m
zaterdag 18 februari
zondag 19 februari
maandag 20 februari
  • Hele dag Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
dinsdag 21 februari
  • Hele dag Oudercontactavond onderouw
  • Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
woensdag 22 februari
  • Hele dag Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
donderdag 23 februari
  • Hele dag Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
vrijdag 24 februari
  • Hele dag Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
zaterdag 25 februari
zondag 26 februari
maandag 27 februari
  • Hele dag Voorjaarsvakantie
dinsdag 28 februari
  • Hele dag Voorjaarsvakantie

Maart 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
woensdag 1 maart
  • Hele dag Voorjaarsvakantie
donderdag 2 maart
  • Hele dag Voorjaarsvakantie
vrijdag 3 maart
  • Hele dag Voorjaarsvakantie
zaterdag 4 maart
zondag 5 maart
maandag 6 maart
  • Hele dag Beroepenavond op TSG
  • SSZ-toernooi: Basketbal
dinsdag 7 maart
  • Hele dag Mentorcontactavond klas 3h, 3a, 4h en 4a
  • Vakkenpakketvoorlichting voor klas 2h en 2ha voor mavo 3
woensdag 8 maart
  • Hele dag Mentorcontactavond klas 3h, 3a, 4h en 4a
donderdag 9 maart
  • Hele dag Presentaties PWS klas 5h en 6a
vrijdag 10 maart
  • Hele dag Thorspor klas 4m
zaterdag 11 maart
zondag 12 maart
maandag 13 maart
  • Hele dag Leerlingenraad
  • Ouderspreekavond klas 3 en hoger (online)
  • Skireis Sportklas 2
dinsdag 14 maart
  • Hele dag Ouderspreekavond klas 3m en 4m (online)
  • Skireis Sportklas 2
woensdag 15 maart
  • Hele dag Skireis Sportklas 2
donderdag 16 maart
  • Hele dag Skireis Sportklas 2
vrijdag 17 maart
  • Hele dag Brugklas middagvoorstelling Grote Avond in Odeon
  • Doorgeven definitieve profielkeuze klas 3h en 3a
  • GROTE AVOND in Odeon
  • Skireis Sportklas 2
zaterdag 18 maart
zondag 19 maart
maandag 20 maart
  • Hele dag MR vergadering
dinsdag 21 maart
  • Hele dag Algemene Ouderavond door Ouderraad
woensdag 22 maart
  • Hele dag Ouderavond 10-14
donderdag 23 maart
vrijdag 24 maart
  • Hele dag Deadline inleveren vakkenpakket klas 2m, 2mh en 3m
  • PIE deadline definitieve versie Portfolio klas 4m
  • Thorspor klas 4m
zaterdag 25 maart
zondag 26 maart
maandag 27 maart
  • Hele dag Deadline inschrijven MBO
  • Mentorcontactavond onderbouw
dinsdag 28 maart
  • Hele dag Mentorcontactavond onderbouw
  • Toetsweek
woensdag 29 maart
  • Hele dag Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
  • Toetsweek
donderdag 30 maart
  • Hele dag Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
  • SSZ-toernooi: Unihockey
  • Toetsweek
vrijdag 31 maart
  • Hele dag Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
  • Toetsweek

April 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 1 april
zondag 2 april
maandag 3 april
  • Hele dag PIE CSPE computerdeel klas 4m
  • Toetsweek
dinsdag 4 april
  • Hele dag PIE CSPE computerdeel klas 4m
  • Toetsweek
woensdag 5 april
  • Hele dag Global Art kunstendag klas 3a
  • TOP-dag klas 4m, 5h en 6a
donderdag 6 april
vrijdag 7 april
  • Hele dag Excursie CreaThor Academy jaar 1
zaterdag 8 april
zondag 9 april
maandag 10 april
dinsdag 11 april
  • Hele dag Cito klas 2
  • Opgeven herkansen/inhalen klas 3m en 4m
woensdag 12 april
  • Hele dag Cito klas 1
  • opgeven herkansen/inhalen klas 5h en 6a
donderdag 13 april
  • Hele dag Herkansen/inhalen klas 3m en 4m
vrijdag 14 april
  • Hele dag Herkansen/inhalen klas 5h en 6a
  • Movienight Onioth
  • Opgeven herkansen/inhalen klas 4h, 4a en 5a
  • PIE CSPE praktijk klas 4m (groep 1)
zaterdag 15 april
zondag 16 april
maandag 17 april
  • Hele dag Examentraining klas 4m
  • Klankbordgroep dyslexie klas 2 t/m 6
  • Mentorcontactmoment deze week klas 3m
  • Ouderraad vergadering
  • Rapport uitdelen klas 1 en 2
dinsdag 18 april
  • Hele dag Boekhoudexamen bedrijfseconomie klas 5a
  • Cito klas 2
  • Examentraining klas 4m
woensdag 19 april
  • Hele dag Cito klas 1
  • Examentraining klas 4m
  • Excursie CreaThor Academy jaar 2
  • Leerlingenraad
  • SSZ-toernooi: Voetbal
donderdag 20 april
  • Hele dag Examentraining klas 4m
  • Herkansen/inhalen klas 4h, 4a en 5a
vrijdag 21 april
  • Hele dag Examentraining klas 4m
  • PIE CSPE praktijk klas 4m (groep 2)
zaterdag 22 april
zondag 23 april
maandag 24 april
  • Hele dag Meivakantie
dinsdag 25 april
  • Hele dag Meivakantie
woensdag 26 april
  • Hele dag Meivakantie
donderdag 27 april
  • Hele dag Meivakantie
vrijdag 28 april
  • Hele dag Meivakantie
zaterdag 29 april
zondag 30 april

Mei 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
maandag 1 mei
  • Hele dag Meivakantie
dinsdag 2 mei
  • Hele dag Meivakantie
woensdag 3 mei
  • Hele dag Meivakantie
donderdag 4 mei
  • Hele dag Meivakantie
vrijdag 5 mei
  • Hele dag Meivakantie
zaterdag 6 mei
zondag 7 mei
maandag 8 mei
  • Hele dag Examentraining klas 4m
  • Facultatieve lessen klas 5h en 6a
  • Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
dinsdag 9 mei
  • Hele dag Examentraining klas 4m
  • Facultatieve lessen klas 5h en 6a
  • Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
woensdag 10 mei
  • Hele dag Facultatieve lessen klas 5h en 6a
  • Proefexamen klas 4m
  • Projectdagen nieuwe leerweg klas 3m
donderdag 11 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
vrijdag 12 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
zaterdag 13 mei
zondag 14 mei
maandag 15 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
  • Sport plus kamp klas 4a
  • Survivalkamp BSM klas 4m
dinsdag 16 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
  • Sport plus kamp klas 4a
  • Survivalkamp BSM klas 4m
woensdag 17 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
  • Sport plus kamp klas 4a
  • Survivalkamp BSM klas 4m
donderdag 18 mei
  • Hele dag Geen lessen
vrijdag 19 mei
  • Hele dag Geen lessen
zaterdag 20 mei
zondag 21 mei
maandag 22 mei
  • Hele dag CKV dag WOEST klas 3m
  • Centraal Examen I
dinsdag 23 mei
  • Hele dag Bruggenproject klas 2h, 2ha en 2a
  • Centraal Examen I
woensdag 24 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
  • Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
donderdag 25 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
  • Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
vrijdag 26 mei
  • Hele dag Centraal Examen I
  • Project- en Wetenschapsdagen onderbouw
zaterdag 27 mei
zondag 28 mei
maandag 29 mei
dinsdag 30 mei
woensdag 31 mei
  • Hele dag Ouderavond 10-14

Juni 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
donderdag 1 juni
vrijdag 2 juni
  • Hele dag PIE CSPE inhaaldag klas 4m
zaterdag 3 juni
zondag 4 juni
maandag 5 juni
  • Hele dag Watersportkamp klas 1
dinsdag 6 juni
  • Hele dag Watersportkamp klas 1
woensdag 7 juni
  • Hele dag Watersportkamp klas 1
donderdag 8 juni
  • Hele dag Grote Finale CreaThor Academy
  • Watersportkamp klas 1
vrijdag 9 juni
  • Hele dag Excursie Moderne Media klas 3h en 3a
  • Watersportkamp klas 1
zaterdag 10 juni
zondag 11 juni
maandag 12 juni
  • Hele dag Watersportkamp klas 1
dinsdag 13 juni
  • Hele dag Watersportkamp klas 1
woensdag 14 juni
  • Hele dag Uitslag Centraal Examen I; ontvangst alle examenkandidaten op school
  • Watersportkamp klas 1
donderdag 15 juni
vrijdag 16 juni
  • Hele dag Onioth kamp
  • PIE herexamen CSPE klas 4m
zaterdag 17 juni
zondag 18 juni
maandag 19 juni
  • Hele dag Centraal Examen II
  • Oniothkamp
  • Ouderraad
dinsdag 20 juni
  • Hele dag Centraal Examen II
  • Leerlingenraad
  • Techniek klas 1: Drones
woensdag 21 juni
  • Hele dag Centraal Examen II
  • Techniek klas 2: Trebuchet
donderdag 22 juni
  • Hele dag Centraal Examen II
  • IJsverkoop Onioth
vrijdag 23 juni
  • Hele dag IJsverkoop Onioth
zaterdag 24 juni
zondag 25 juni
maandag 26 juni
  • 08:00 – 08:30 Flitsreis Parijs 5h en 5a (Frans)
dinsdag 27 juni
woensdag 28 juni
  • Hele dag MR vergadering
  • Ouderavond 10-14
donderdag 29 juni
vrijdag 30 juni
  • Hele dag Toetsweek bovenbouw
  • Uitslag Centraal Examen II

Juli 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zaterdag 1 juli
zondag 2 juli
maandag 3 juli
  • Hele dag Toetsweek onder- en bovenbouw
dinsdag 4 juli
  • Hele dag Toetsweek onder- en bovenbouw
woensdag 5 juli
  • Hele dag Toetsweek onder- en bovenbouw
donderdag 6 juli
  • Hele dag Toetsweek onder- en bovenbouw
vrijdag 7 juli
  • Hele dag Toetsweek onder- en bovenbouw
zaterdag 8 juli
zondag 9 juli
maandag 10 juli
  • Hele dag Doe dagen klas 1 en 2
  • Global Art kunstendag klas 3h
  • Opgeven herkansen/inhalen klas 3m, 4h, 4a en 5a
  • TOP-dag h en a bovenbouw
dinsdag 11 juli
  • Hele dag Activiteitendag klas 3h
  • Diploma-uitreining klas 5h 19.30 uur
woensdag 12 juli
  • Hele dag BBQ onderbouw
  • Diploma-uitreiking klas 4m 16.00 uur
  • Diploma-uitreiking klas 6a 19.30 uur
donderdag 13 juli
  • Hele dag Activiteitendag klas 3ha
  • Sportdag klas 1
  • Walibi klas 2
vrijdag 14 juli
  • Hele dag Hellendoorn klas 1
  • Sportdag klas 2
zaterdag 15 juli
zondag 16 juli
maandag 17 juli
  • Hele dag Boeken inleveren
dinsdag 18 juli
woensdag 19 juli
donderdag 20 juli
vrijdag 21 juli
zaterdag 22 juli
zondag 23 juli
maandag 24 juli
dinsdag 25 juli
woensdag 26 juli
donderdag 27 juli
vrijdag 28 juli
zaterdag 29 juli
zondag 30 juli
maandag 31 juli

Augustus 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
dinsdag 1 augustus
woensdag 2 augustus
donderdag 3 augustus
vrijdag 4 augustus
zaterdag 5 augustus
zondag 6 augustus
maandag 7 augustus
dinsdag 8 augustus
woensdag 9 augustus
donderdag 10 augustus
vrijdag 11 augustus
zaterdag 12 augustus
zondag 13 augustus
maandag 14 augustus
dinsdag 15 augustus
woensdag 16 augustus
donderdag 17 augustus
vrijdag 18 augustus
zaterdag 19 augustus
zondag 20 augustus
maandag 21 augustus
dinsdag 22 augustus
woensdag 23 augustus
donderdag 24 augustus
vrijdag 25 augustus
zaterdag 26 augustus
zondag 27 augustus
maandag 28 augustus
dinsdag 29 augustus
woensdag 30 augustus
donderdag 31 augustus

Geen evenementen.

September 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
vrijdag 1 september
zaterdag 2 september
zondag 3 september
maandag 4 september
dinsdag 5 september
woensdag 6 september
donderdag 7 september
vrijdag 8 september
zaterdag 9 september
zondag 10 september
maandag 11 september
dinsdag 12 september
woensdag 13 september
donderdag 14 september
vrijdag 15 september
zaterdag 16 september
zondag 17 september
maandag 18 september
dinsdag 19 september
woensdag 20 september
donderdag 21 september
vrijdag 22 september
zaterdag 23 september
zondag 24 september
maandag 25 september
dinsdag 26 september
woensdag 27 september
donderdag 28 september
vrijdag 29 september
zaterdag 30 september

Geen evenementen.

Oktober 2023

maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
zondag 1 oktober
maandag 2 oktober
dinsdag 3 oktober
woensdag 4 oktober
donderdag 5 oktober
vrijdag 6 oktober
zaterdag 7 oktober
zondag 8 oktober
maandag 9 oktober
dinsdag 10 oktober
woensdag 11 oktober
donderdag 12 oktober
vrijdag 13 oktober
zaterdag 14 oktober
zondag 15 oktober
maandag 16 oktober
dinsdag 17 oktober
woensdag 18 oktober
donderdag 19 oktober
vrijdag 20 oktober
zaterdag 21 oktober
zondag 22 oktober
maandag 23 oktober
dinsdag 24 oktober
woensdag 25 oktober
donderdag 26 oktober
vrijdag 27 oktober
zaterdag 28 oktober
zondag 29 oktober
maandag 30 oktober
dinsdag 31 oktober

Geen evenementen.

Doodle

Lestijden

1e uur
8.30 – 9.00 uur
2e uur
9.00 – 09.50 uur
3e uur
09.50 – 10.40 uur

Pauze
10.40– 11.00 uur

4e uur
11.00 – 11.50 uur
5e uur
11.50 – 12.40 uur

Pauze
12.40 – 13.10 uur

6e uur
13.10 – 14.00 uur
7e uur
14.00 – 14.50 uur
8e uur
14.50 – 15.40 uur

Doodle

Schoolvakanties 2022- 2023

Herfstvakantie
maandag 17 t/m vrijdag 21 oktober 2022

Kerstvakantie
maandag 26 december 2022 t/m vrijdag 6 januari 2023

Voorjaarsvakantie
maandag 27 februari t/m vrijdag 3 maart 2023

Goede Vrijdag
vrijdag 7 april 2023

Pasen
maandag 10 april 2023

Meivakantie
maandag 24 april t/m vrijdag 5 mei 2023

Hemelvaartsdag
donderdag 18 mei 2023

Pinksteren
maandag 29 mei 2023

Zomervakantie
maandag 24 juli t/m vrijdag 1 september 2023

Deze school is onderdeel van:
Openbaar Onderwijs Zwolle & Regio
Verder met leren

Realisatie: